Постановочні та репортажні фото для реклами в Україні

Короткострокові маркетингові компанії та постійні комунікаційні майданчики, на кшталт сайту чи інстаграму, передбачають регулярну публікацію візуального контенту. Це і креативи для соц. мереж, таргет, контекстна та вірусна реклама, зображення для банерів, медійна реклама у вигляді оголошень та ілюстрованих статей в журналах і газетах.

Ми створюємо концепції та проводимо зйомку всіх можливих видів фото для реклами в інтернеті, медіа чи на зовнішніх носіях.

Крім того, агенція повного циклу КОМАНДА-А є прямим оператором реклами в метро. Тому ми також займаємося розміщенням на метробордах станцій КП «Київський метрополітен».

Якщо потрібна фотосесія для сайту компанії або фотосесія товарів для інтернет-магазину – ми попросимо заповнити бриф і створимо унікальні зображення в правильному розширенні, які допоможуть у seo-просуванні вашого веб-ресурсу.

Наші дизайнери можуть створити будь-яку графіку та анімацію, яка набирає значно більше переглядів, ніж статичні фото для реклами в соц. мережах.

Замовити зйомку та ретушування фото для реклами в Києві

КОМАНДА-А знаходиться в Києві, проте за індивідуальною домовленістю ми проводимо зйомки в Борисполі, Броварах, Обухові, Ірпені, Бучі, Ворзелі та інших містах України.

Ознайомтеся з повним комплексом наших послуг: окрім фото для реклами, ви можете замовити текстовий контент на сторінках КОПІРАЙТИНГ і SEO-КОПІРАЙТИНГ, плакати зовнішньої реклами на замовлення на сторінках СТВОРЕННЯ МАКЕТІВ і ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН, а також розміщення ваших банерів НА ПЛАТФОРМАХ і НА ЕСКАЛАТОРАХ київського метро.

Фіксовані ціни на всі види фото для реклами – дивіться ПРАЙС.

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.